Dobrovolnictví a studium - proč ano?

17 April

17. dubna, 16:30

Univerzitní knihovna ZČU, Univerzitní 18

Beseda Spolupráce Studenti

Mezigenerační a dobrovolnické centrum Totem, s nímž spolupracuje i řada studnetů Západočeské univerzity, zve na besedu o dobrovolnictví.

Vstup: volný
Určeno pro: studenty, zaměstnance, veřejnost

Totem letos slaví 20. výročí své existence. To je dostatečný důvod dívat se do budoucnosti a hovořit o dobrovolnictví a sociální angažovanosti také s mladými lidmi. Proto se Totem rozhodl uspořádat besedu o dobrovolnictví přímo na univerzitní půdě a pozvat k ní studenty a akademiky.

Aktivní dobrovolníci z řad studentů jsou totiž jednak vizitkou své školy a také sami aktivně pracují na svém kompetenčním rozvoji a sociální empatii, což si v obou ohledech zaslouží pozornost a ocenění.

Hovořit se bude o významu dobrovolnictví ve společnosti, o tom, co člověku může přinést například z hlediska jeho osobního rozvoje, řeč bude o různých formách dobrovolnictví a řadě témat, která s dobrovolnictvím souvisejí.

Beseda se uskuteční ve středu 17. dubna od 16:30 hodin v hale Univerzitní knihovny ZČU v kampusu na Borských polích. Moderuje Stanislav Jurík. Vstup je volný.

Šárka Stará

17. 04. 2019, 16:30

20 November
Seminář Transfer Univerzita