Vyberte nové tričko ZČU

Soutěž Studenti Univerzita

Soutěž pro kreativní studenty představuje pět nejlepších návrhů nových triček Západočeské univerzity.
Až do 10. května mohou návštěvníci facebooku Západočeské univerzity svými hlasy rozhodovat, jak bude vypadat nové tričko ZČU. Ze všech studentských návrhů, které do soutěže dorazily, vzešlo pět finalistů. Každé tričko je jiné a každé má šanci stát se tím, které bude Západočeskou univerzitu reprezentovat a které budou moci studenti hrdě nosit.

Autoři tří nejúspěšnějších návrhů získají odměnu vyplacenou formou stipendia - vítězný návrh 3000 Kč, druhý a třetí v pořadí 2000 a 1000 Kč.

Tvůrci všech návrhů museli respektovat jednotný vizuální styl ZČU a bylo už jen na nich, jestli z loga ZČU udělají ústřední motiv nebo je umístí třeba jen na rukáv.

Pavel KORELUS

02. 05. 2019

Akademičtí pracovníci se mohou hlásit na intenzivní kurz angličtiny

Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci