Campo Arduino & Campo Lampone 2019

12. srpna, 00:00

Fakulta aplikovaných věd, kampus Bory

Univerzita Věda Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd ZČU pořádá sedmý ročník oblíbené letní školy a druhý ročník další, která na ni navazuje.

Určeno pro: žáky 2. stupně ZŠ a SŠ
Kontakt: Miloš Železný
Více informací na: http://campoarduino.zcu.cz/

Katedra kybernetiky Fakulty aplikovaných věd ZČU pořádá ve spolupráci s Plzeňským krajem od 12. do 16. srpna a od 26. do 30. srpna sedmý ročník letního kybernetického soustředění Campo Arduino. Uskuteční se v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji a je tradičně určen žákům 2. stupně základních škol a dětem z odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a studentům středních škol. Tématem soustředění je „kybernetika hrou“.

Campo Lampone, letní kybernetické soustředění vyšší úrovně, se bude konat druhým rokem, a to od 19. do 23. srpna. Pořádající katedry kybernetiky Fakulty aplikovaných věd jím reaguje na zájem z řad těch, kteří třeba i několikrát navštívili soustředění Campo Arduino, rádi by se ho zúčastnili znovu, ale nechtějí opakovat podobné jednoduché úlohy.
Tématem soustředění zůstává „kybernetika hrou“.

Pavel KORELUS

12. 08. 2019, 00:00