Cesta ke startupu, cesta za úspěchem

20 November

20. listopadu, 13:00

Knihovna ZČU Bory, Univerzitní 20, Plzeň

Seminář Transfer Univerzita

#studujeme #inovujeme #designujeme
Děláme business na ZČU v Plzni!

Zajímá vás jak? V čem? Kdo? O úspěších i omylech pohledem lidí, kteří se nacházejí před branami velkého světa businessu, ale také těch, kteří za nimi již suverénně kráčí.

Vstup: po přihlášení
Určeno pro: studenti, zaměstnanci, veřejnost
Kontakt: Pavla Benešová, pavlaben@rek.zcu.cz

Vážení a milí, rádi bychom vás všechny pozvali na workshop "Cesta ke StartUPu, cesta za ÚSPĚCHEM!". Bojíte se, že půjde jen o techniku? Nemusíte! Umíme spojit techniku s designem, přijďte si poslechnout, jak.

Registrace: ZDE

– Adam Frk

13:30 – PinFlow

14:00 – XENO

14:30 – Sentisquare

14:30 -15:00 – Networking (o hladu a žízni Vás nenecháme)

15:00 – Panelová diskuze – Ptej(me)te se!

16:00 – KONEC

Adam Frk – student Fakulty umění a designu Ladislava Sutnara, účastník a výherce několika mezinárodních soutěží v oblasti footwear designu (Itálie, Německo, USA), který pod vedením doc. Krbcové dokázal společně s Michaelou Šimůnkovou vytvořit vítězný návrh obuvi 3FLT.

PinFlow
 – startup, který vznikl na základě výzkumné spolupráce dvou univerzit ZČU a VŠCHT. O čem budou mluvit? Především jak ukládat energii efektivně a udržitelně, nebo jaká je budoucnost baterií. Jak dovést nápad ke startupu a co vše je k tomu potřeba, ale také, jak se hledá investor.

XENO
– Víte, co je to syntetická biologie? Přijďte si poslechnout, čím se XENO zabývá, jaká byla cesta za vznikem startupu, jak našli odvahu a investory, a jaká je budoucnost spojení biotechnologie s kybernetikou.

SentiSquare
 – lidé, kteří prošli trnitým, ale úspěšným přerodem od startupu až po samostatnou firmu. Chcete vědět jak? Přijďte, oni vám to rádi poví!

Radana Polešáková

20. 11. 2019, 13:00

09 March
Studium Univerzita Veřejnost