Nový International Point v Univerzitní knihovně zve studenty do zahraničí

Studenti Univerzita

Studenti, láká vás roční nebo třeba jen měsíční pobyt v zahraničí? Chcete se inspirovat? Teď můžete.

V budově Univerzitní knihovny v areálu kampusu ZČU na Borech je nově International Point. Skříň plnou informačních materiálů ze zahraničí, roztříděných podle destinací, tam umístila International Office Západočeské univerzity v Plzni.

Studenti najdou International Point u kavárny. Mohou se probírat propagačními letáky, nechat se inspirovat k cestám do zahraničí a využít příležitostí, jak během studia získat nové životní zkušenosti pro osobní rozvoj. "Materiály nám zasílají naše zahraniční partnerské školy a jsou průběžně doplňovány a volně k dispozici. Proto neváhejte a přijďte se podívat a třeba si i nějaké odnést," obrací se ke studentům vedoucí International Office ZČU Jana Ovsjanniková.

International Office

Jana Ovsjanniková

01. 10. 2019

Prosinec přinese nové kurzy vysokoškolské pedagogiky