Ateliér Ilustrace Grafika v Galerii Ladislava Sutnara

06 November

6. listopadu, 18:00

Galerie Ladislava Sutnara, Riegrova 11, Plzeň

Galerie Ladislava Sutnara a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni vás srdečně zvou na vernisáž výstavy prací studentů a pedagogů ateliéru Ilustrace Grafika, vedeného profesorem Mikolášem Axmannem. Vernisáž se uskuteční ve středu 6. listopadu od 18 hodin. Výstava KRUHOVÁ OBRANA bude v Galerii Ladislava Sutnara k vidění do 30. listopadu.

Vstup: volný
Více informací na: https://fdu.zcu.cz/cz/2163-atelier-profesora-axmanna-vystavuje-v-galerii-ladislava-sutnara

"Rozhovor s věčností vedeme všichni a věříme představě, že první otázku jsme položili my, lidé. Nenahraditelným nástrojem tohoto dialogu je schopnost detailu zastupovat celek. Sůl ve vlasech mi připomene oceán, zrcadlení v kalužích zpřítomní nebesa. Planetu Zemi ochutnáváme každým prašným soustem, jediné zrnko písku zakryje našemu pohledu celý svět. Nejnaléhavěji se projeví tento vztah v lásce. Úplná pozornost věnovaná ze všech lidí jednomu jedinému."

Mikoláš Axmann

06. 11. 2019, 18:00