Pořiďte originální dárky pro své blízké na Design Marketu v Kulturce

Univerzita Veřejnost Výstava

Až do 20. prosince je možné v Kulturce ZČU v Sedláčkově ulici pořídit originální vánoční dárky z produkce studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.
Na osmadvacet mladých umělců prezentuje ukázku své tvorby na prodejní výstavě, která se stala v předvánočním čase milou tradicí. Stejně jako v minulých letech budou zastoupeny studentské práce od šperků, autorských knih a pohlednic přes tašky, doplňky, fotografie až po keramiku. Přijďte podpořit mladou, svěží studentskou tvorbu a zároveň pořídit ryze originální dárek pro někoho z vašich blízkých.

Otevírací doba je ve všední dny od 9 do 19 hodin a o víkendu od 14 do 19 hodin.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

10. 12. 2019

Fakulta aplikovaných věd otevírá nový studijní program Stavební inženýrství - Moderní budovy

Spolupráce Studium Tisková zpráva