PilsProg - finálové kolo studentské soutěže v programování

04 April

4. dubna, 09:00

z pohodlí domova

COVID-19 Další vzdělávání Soutěž

Vzhledem k opatřením proti šíření viru COVID-19 a nejisté době jejich trvání bylo rozhodnuto o uspořádání finálového kola soutěže PilsProg v původním termínu v sobotu 4. 4. 2020, ovšem s tím, že finálové kolo bude probíhat ONLINE. Tedy velice podobně jako kolo kvalifikační.

Vstup: na základě kvalifikačního kola
Určeno pro: středoškoláky
Kontakt: Zuzana Majdišová, majdisz@kiv.zcu.cz
Více informací na: https://pilsprog.fav.zcu.cz/index.php?language=cz&page=information

PilsProg je soutěž v programování pro studenty středních škol starších 15 let. Organizátorem soutěže je katedra informatiky a výpočetní techniky Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Cílem soutěžících je vytvořit programy se správnými řešeními co největšího počtu zadaných úloh v co nejkratším čase. Soutěž umožní studentům středních škol, kteří již mají nějaké zkušenosti s programováním, změřit schopnosti a znalosti se svými podobně zaměřenými kolegy.

Předání cen a diplomů soutěžícím proběhne odděleně od soutěžní části, přičemž formu určíme později podle aktuální situace. Samotné finálové kolo bude zahájeno v 9:00 a ukončeno ve 13:00, na vypracování finálových úloh tak budou mít soutěžící přesně čtyři hodiny. Dotazy soutěžících během samotného finálového kola budou zodpovězeny organizátory pomocí prostředků elektronické komunikace.

Fakulta aplikovaných věd

Michaela Zůzová