Poradenské semináře USA - Study Business in the USA

22 Duben

22. dubna, 16:30

online (registrace nutná)

Jestli chcete být příštím Vlkem z Wall Street nebo Stevem Jobsem?

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, veřejnost, zaměstnanci
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na https://bit.ly/2Ka7P3S

Americké centrum US Point vás zve na webinář poradenského centra Fulbrightovy komise v České republice, kde se dozvíte vše potřebné o studiu oboru Business na amerických vysokých školách.

V USA mají nejlepší školy na světě (51 ze 100 nejlepších z 2019 žebříčku FT), kde se dá studovat business.

Na tomto semináři se dozvíte o různých programech pro studium businessu v USA na bakalářské a magisterské úrovni, přijímacím řízení a studentském životě.

EducationUSA, William & Mary School of Business (Williamsburg, VA), a studenti z San Francisco State University Lam Family College of Business (San Francisco, CA), představí jak studium businessu v USA je nejlepší způsob, jak:

• rozšířit svou globální síť
  • rozvíjet své podnikatelské dovednosti
  • plynně hovořit v obchodní angličtině

Zlepšete svůj životopis pro svou kariéru v České republice i po celém světě.

Tento seminář je zdarma a bude se konat přímo v našem poradenském centru a také online prostřednictvím webináře v angličtině. Vyplňte registrační formulář.

Zaregistrujte se a zeptejte se na cokoliv prostřednictvím e-mailu na advisor@fulbright.cz.

Daniela Lukavská

22. 04. 2020, 16:30