Galerie Ladislava Sutnara opět otevírá

12. května, 10:00

Galerie Ladislava Sutnara

Veřejnost Výstava

Po několikatýdenní odmlce, způsobené pandemií COVID-19, je naší milou povinností oznámit vám, že výstava architekta Zdeňka Fránka byla  v Galerii Ladislava Sutnara prodloužena až do 6. června 2020 a je opět volně přístupná.

Vstup: volný

Velice prosíme návštěvníky o dodržování hygienických opatření a vstup pouze se zakrytými ústy a nosem!

Výstava v Galerii Ladislava Sutnara představuje personifikaci různých objektů, jako jsou vidoucí domy, živoucí stromy, obytné balvany, mluvící rostliny a jiné samozřejmosti.

Architekt a vysokoškolský pedagog Zdeněk Fránek se narodil v Boskovicích. Po studiích na Fakultě architektury VUT v Brně působil na Útvaru hlavního architekta v Blansku, v roce 1989 založil firmu Fránek Architects. V současné době se věnuje projekční, publikační a pedagogické činnosti doma i v zahraničí. Více čtěte v rozhovoru s architektem Zdeňkem Fránkem.

Kurátorem výstavy je Jan Van Woensel.
Foto: Petr Polák

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

12. 05. 2020, 10:00

10 October
Další vzdělávání Konference Veřejnost

Konference Učitel IN letos on-line

ZOOM

10. 10. 2020, 08:00

26 November
Konference Studenti Věda

6. studentská vědecká konferenci FZS

Fakulta zdravotnických studií

26. 11. 2020, 08:30

10 November
covid-19 Seminář Zaměstnanci

Nouzová distanční výuka na vysoké škole – jak se připravit?

Google Meet

10. 11. 2020, 10:30