Po prázdninách jsou opět připravené kurzy pro zaměstnance

Další vzdělávání Seminář Zaměstnanci

Oddělení Celoživotního a distančního vzdělávání připravilo pro zaměstnance ZČU v Plzni během září řadu zajímavých kurzů.
V zářijové nabídce naleznete oblíbené a poptávané kurzy Český jazyk pro administrativní praxi (10. 9. 2020), Prezentační dovednosti (16. 9. 2020) a Time management (17. 9. 2020). Kurz Typologie osobnosti je již obsazen, ale nabízíme další termín v lednu. Fotograf Tomáš Liška vás naučí fotit produkty (24. 9. 2020) pro prezentaci nejen na webové stránky a lektor Miloslav Khas se s vámi podělí o své zkušenosti s Google dokumenty (22. 9. 2020). Kurz Komunikace s generací X, Y a Z je primárně určen pro Fakultu ekonomickou, pokud však máte také zájem se zúčastnit, napište na email jholato@rek.zcu.cz.

V rámci kurzů vysokoškolské pedagogiky, které jsou součástí platformy PEDADESK pro podporu vyučujících, je připraveno celkem pět kurzů. Po vynucené pauze můžete zlepšit svou techniku přednesu na kurzu Mluvený projev učitele (18. 9. 2020) a Neverbální komunikace (23. 9. 2020). Chcete si zjednodušit práci s přípravou testů? Využijte kurzů Jak správně sestavit test pro studenty (17. 9. 2020) a  Tvorba on-line testu v LMS Moodle ( 17. 9. 2020). Ke zlepšení komunikace se studenty vám pomůže kurz Vedení studentů k odpovědnosti a samostatnosti (29. 9. 2020).

Všechny aktuálně vypsané kurzy naleznete na stránkách CŽV.

Pokud máte zájem, abychom kurz zrealizovali pouze pro vaše pracoviště, neváhejte nás kontaktovat.
Naše oddělení je také stále připraveno pomoci vám s distanční výukou.

02. 09. 2020