Na vysokých školách platí od 12. října další omezení

covid-19 Studenti Zaměstnanci

Podle usnesení vlády ČR ze dne 8. října 2020 se s účinností od 12. do 25. října omezuje provoz vysokých škol. Výjimka zůstává jen jedna.

Stále platí, že je zakázána osobní přítomnost studentů na výuce na vysoké škole a také osobní přítomnost účastníků kurzů celoživotního vzdělávání.

Zatímco dosud bylo stanoveno několik výjimek, na které se zákaz nevztahoval, nyní už tvoří výjimku pouze klinická a praktická výuka a praxe studentů studijních programů všeobecné lékařství, zubní lékařství, farmacie a dalších zdravotnických studijních programů. Dříve stanovené výjimky tak od pondělí 12. října přestávají platit.

Veškeré atuální informace související s mimořádnými opatřeními najdete na speciálních webových stránkách INFORMACE A OPATŘENÍ ZČU - COVID-19.

Šárka Stará

09. 10. 2020

Přání rektora do roku 2021

Studenti Univerzita Zaměstnanci