Fakulta elektrotechnická začala hledat nové studenty

Studenti Studium Veřejnost

Uchazeči o studium se veškeré potřebné informace dozvědí například během webináře.

„Staň se jedním z nás,“ oslovuje Fakulta elektrotechnická uchazeče o studium během aktuálního přijímacího řízení, které začalo 4. prosince a potrvá až do 15. dubna 2021.

Vše potřebné se k zájemcům o bakalářské i navazující magisterské studijní programy tentokrát dostane prostřednictvím kampaně Rozsviť svoji budoucnost, například při speciálním webináři 14. prosince 2020 od 16.00 hodin. Kompletní informace o studiu na FEL jim podají ti nejpovolanější – děkan fakulty prof. Zdeněk Peroutka a proděkan pro vzdělávací činnost Roman Pechánek.

Fakulta elektrotechnická se v kampani představuje jako fakulta s vynikající pedagogickou činností, s významným podílem doktorského studia a kvalitní výchovou bakalářů a inženýrů, kteří mají výjimečné uplatnění na trhu a jsou vyhledáváni průmyslem.

Další informace o studijních programech, podmínkách přijetí, obsahu studia a možnostech uplatnění jsou samozřejmě také na webových stránkách fakulty, přihlášky lze podat elektronickou formou nebo písemně na děkanát FEL.

„Přijímací zkoušky se nekonají. Studenty si vybíráme na základě středoškolských výsledků a dalších odborných aktivit,“ dodává proděkan Roman Pechánek.

Iveta Pangrácová

04. 12. 2020

Workshop na FEL ukázal možnosti spolupráce mezi ZČU a společností O2

SmartCAMPUS Spolupráce Věda

19. 01. 2022

Výzkumné centrum NTIS se představuje v nových videích

Univerzita Věda Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd

10. 01. 2022

Na oběžnou dráhu zamíří další družice, která bude dostávat povely ze ZČU. Sledujte start rakety

Univerzita Úspěchy Věda

13. 01. 2022

Originální mapy stabilního katastru v ostrovním zobrazení z roku 1830.

Geomatici a informatici vytvořili technologii pro zpracování téměř 200 let starých katastrálních map

Spolupráce Tisková zpráva Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd