Jak připravit projekt do interního grantového programu IDEG

15 January

15. ledna, 11:00

Další vzdělávání Studenti Univerzita

Příležitost pro všechny doktorandy, kteří by se rádi zapojili do nového grantového programu IDEG, který jim umožní zlepšit si dovednosti v oblasti projektového managementu, ale také poskytne příležitost k zdokonalení jazykových kompetencí.

An opportunity for all PhD students who would like to join the new IDEG grant programme, which will help them improve their project management skills as well as language skills.

Vstup: po přihlášení
Určeno pro: studenti doktorského studia
Kontakt: ideg@rek.zcu.cz.
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/how-to-prepare-a-project-for-an-internal-grant-programme-ideg/

V prosinci 2020 byl vyhlášen nový doktorský grantový program IDEG. Zúčastněte se online kurzu, jehož absolvování je nezbytné k podání projektové žádosti do tohoto programu. Kurz bude veden v angličtině. Přihlásit se na něj můžete na webu CŽV.

Všechny informace o programu najdete na webu. Návrhy projektů se podávají prostřednictvím aplikace IS ZČU II od 1.1. do 15.2. 2021.

On January 15, 2021, at 11 am the course "How to prepare a project for the internal grant program IDEG" will take place, which is necessary for submitting a project proposal. The course will be held in English. You can sign up for it here.

All information about the programme can be found here. Project proposals are submitted via the IS ZČU II application in the period from 1.1.-15.2. 2021.

Send questions about the programme at ideg@rek.zcu.cz.

Pavel KORELUS

15. 01. 2021, 11:00

14 January
Další vzdělávání Zaměstnanci