UJP spustil přihlášky na Mezinárodní letní jazykovou školu

Další vzdělávání Univerzita Veřejnost

Již nyní se můžete přihlásit na tradiční akci, kterou pořádá Západočeská univerzita po 30 let.

Pojďte se s námi bavit anglicky, francouzsky, italsky, německy, španělsky, rusky, čínsky nebo cizinci česky, a to jeden, dva nebo nejlépe tři týdny. Na výběr je z kurzů různého zaměření pro všechny věkové kategorie.

V třítýdenním kurzu mohou studenti ZČU získat šest kreditů. Dětské kurzy nabízejí pestrý program a jejich předností je celodenní kontakt dítěte s rodilým mluvčím. Studenti VŠ a SŠ platí sníženou cenu. Na zámku v Nečtinech se týden budou děti učit na velmi oblíbeném kempu angličtinu i němčinu. Týdenní intenzivní kurzy nebo odpolední kurzy všeobecného i odborného jazyka pak vyhovují časově vytíženým lidem.

Odpoledne a večer se můžete těšit na tradičně pestrý doprovodný program, kde uplatníte své nově nabyté vědomosti při neformální konverzaci s přáteli z celého světa.

Vybírat z kurzů a rovnou se i přihlásit můžete na webu  Mezinárodní letní jazykové školy.

Ústav jazykové přípravy

Daniela Kopřivová

15. 02. 2021

Čeští a němečtí studenti se zabývají cíli udržitelného rozvoje