První vybraní studenti se mohou těšit na semestr v Utahu z programu BE&ST

Studenti Studium Univerzita

Opět po roce vyhlásila International Office ZČU výběrové řízení do programu BE&ST (Be and Study Abroad), a to pro zimní semestr akademického roku 2021/2022. Semestrální studijní pobyt bude hostit partnerská Southern Utah University v Cedar City v USA. 

Do dvoukolového výběrového řízení se přihlásilo 27 studentů ze sedmi fakult – Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara (11), Fakulty ekonomické (3), Fakulty filozofické (3), Fakulty pedagogické (6), Fakulty aplikovaných věd (2), Fakulty strojní (1) a Fakulty zdravotnických studií (1). V prvním kole byly hodnoceny přiložené dokumenty (CV, motivační dopis, v případě studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara taktéž portfolio) s tím, že do druhého kola, jehož součástí byl online pohovor, postoupilo 15 uchazečů. 

Po důkladném vyhodnocení se komise rozhodla vybrat sedm studentů, kteří ze strany Západočeské univerzity v Plzni na semestrální studijní pobyt v USA obdrží speciální finanční příspěvek, který pokryje veškeré náklady spojené s pobytem.

Zároveň bylo vyhlášeno výběrové řízení BE&ST na tři místa na druhé partnerské univerzitě Millikin University v Illinois, deadline pro přihlášky je 6.4.2021, podmínky najdete na webu International Office ZČU.

Galerie


SUU Campus

International Office

Jana Ovsjanniková

16. 03. 2021


Fakulta pedagogická vydává newsletter

Spolupráce Studenti Veřejnost

Fakulta pedagogická

07. 04. 2021

Online veletrh iKariéra nabídne studentům a absolventům možnosti pracovního uplatnění

Absolventi Festival Studenti

Celouniverzitní

12. 04. 2021

Ruské centrum nabízí pomoc s ruštinou během pandemie

covid-19 Studenti Veřejnost

Ústav jazykové přípravy

09. 04. 2021