Promítání dokumentů z festivalu Jeden svět pokračuje

Knihovna Bory připravila další snímky z festivalu Jeden svět. Ke zhlédnutí budou například dokumenty Tichá inkvizice nebo Na sever od slunce.

Promítá se vždy v úterý od 17 hodin a repríza snímku je naplánovaná hned na následující čtvrtek od 10 hodin. Je možné domluvit si i individuální termín promítání.

Program promítání:

• Úterý 22. března - Tři dary (režie: Erika Hníková, Česká republika, 2011, trailer k filmu)
  • Úterý 29. března - Putinovy děti 404 (režie: Pavel Loparev, Askold Kurov, Rusko, 2014, trailer k filmu)
  • Úterý 5. dubna - Na stupních vítězů (režie: Jan Tenhaven, Německo, Rakousko, 2010, trailer k filmu)
  • Úterý 12. dubna - Tichá inkvizice (režie: A. Zeka, H.S. Kahn, USA, Nikaragua, 2014, trailer k filmu)
  • Úterý 19. dubna - Úkryt (režie: Fernand Melgar, Švýcarsko, 2014, trailer k filmu)
  • Úterý 26. dubna - H2Omx (režie: J. Cohen, L. Hagerman, Mexico, 2013, trailer k filmu)
  • Úterý 3. května - Na sever od slunce (režie: I. Wegge, J.N. Ranum, Norsko, 2012, trailer k filmu)

Aktuální informace o promítání a upoutávku na nejbližší film vždy naleznete na facebooku knihovny.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný