Město poděkovalo pedagogické fakultě za pomoc školám s distanční výukou v době pandemie

covid-19 Spolupráce Veřejnost

Město Plzeň již pošesté oceňovalo výjimečné pedagogy a zaměstnance svých základních a mateřských škol. Letos udělilo rovněž děkovný list za pomoc školám v Plzni se zajištěním distanční výuky v době pandemie, který putoval na Fakultu pedagogickou ZČU.

Děkovný list z rukou radní pro oblast školství Lucie Kantorové převzal v úterý 15. června děkan Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni Pavel Mentlík. Dík ovšem nepatří pouze jemu, nýbrž také 12 studentům fakulty, kteří plzeňským školám pomohli se zajištěním distanční výuky v době pandemie: Karolíně Machuldové, Lucii Holé, Kateřině Nedvědové, Adéle Štětkové, Jámě Svobodové, Tomáši Vaňatovi, Anně Kouvera, Alexii Botsa, Kláře Blažkové, Adéle Šrámkové, Lucii Fremrové a Tereze Kauerové.

Návrh na ocenění podala vedoucí magistrátního odboru školství, mládeže a tělovýchovy Dagmar Škrlantová. Laureáti si ceny převzali v úterý 15. června v Koncertním sále 25. základní školy ve Chválenické ulici.

Pavel KORELUS

16. 06. 2021