Sutnarka na Světu knihy Praha

Veřejnost Výstava

Na Výstavišti Praha v Holešovicích se od 23. do 26. září opět dostala ke slovu literatura. Mezi téměř třemi stovkami vystavovatelů na mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha 2021 byly také ateliéry Sutnarky.
Jeho 26. ročník vyjádřil mottem „Můj domov je v jazyce“ záměr prozkoumat otázky vztahu děl a jejich autorů k jazyku, geografické i mentální příslušnosti k dané zemi. Čestným hostem byla literárně bohatá Francie. Na veletrhu se Fakulta designu a umění prezentovala závěrečnými a semestrálními pracemi ateliérů Didaktická ilustrace, Mediální ilustrace, Komiks a ilustrace pro děti a Kniha a tvarování papíru. Součástí bohatého programu byla i beseda s autorkami knihy HRDINKY, která získala Zlatou stuhu za nakladatelský počin.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

27. 09. 2021

Univerzitní knihovna v kampusu renovovala nábytek

Studenti Veřejnost Zaměstnanci