Univerzitní knihovna v kampusu renovovala nábytek

Studující Veřejnost Zaměstnanci

V Knihovně Bory byl tento týden vyměněn starý sedací nábytek za nový. Gauče a křesílka v hale a vnitřních prostorách knihovny v přízemí mají nový design, materiál a barvy. Přijďte nový nábytek vyzkoušet!

Při návštěvě nově vybavené knihovny si můžete dát kávu nebo menší občerstvení v univerzitní kavárně, kde je možné platit i JIS kartou nebo kreditní kartou.

Ve vstupní hale Knihovny Bory se také nachází tři týmové studovny pro 9–12 osob, kde si můžete vyzkoušet i práci s chytrou zdí. Aktuálně z důvodu covidu fungují studovny pouze v omezeném režimu pro čtyři osoby, využívat je můžete po předchozí domluvě i po zavírací době knihovny. Studovny jsou bezplatné a lze je rezervovat telefonicky, mailem, nebo osobně u výpůjčního pultu.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný