Podzimní číslo časopisu Info.zcu vítá akademický rok 2022/2023

Univerzita Vybíráme z časopisu Info.zcu

V označených stojanech v budovách fakult a také online si můžete přečíst nové číslo časopisu Západočeské univerzity v Plzni.

U příležitosti začátku nového akademického roku vychází nové, podzimní číslo časopisu Západočeské univerzity v Plzni Info.zcu.

Do jeho obsahu se to promítá hned několikrát, neboť časopis nejen že shrnuje tři letní měsíce, které univerzita strávila ve zdánlivém prázdninovém klidu, ale zároveň se tentokrát obrací především ke studentům prvních ročníků, které u nás v těchto dnech vítáme. Časopis je pro ně ideální možností, jak se s univerzitou seznámit. Mohou nahlédnout do akademického dění, inspirovat se počiny stávajících studentů i zaměstnanců, v hlavním článku se dozvědět, že studium neznamená zdaleka jen učení, a v rozhovoru s Janou Krunclovou z Informačního a poradenského centra zase nabýt jistoty, že budou-li při studiu potřebovat oporu, na ZČU se jim jí dostane.

Nechybí samozřejmě studentská rubrika, jejíž redakce tentokrát zve na výstup na plzeňskou věž i na závodní okruh studentské formule, samozřejmostí je také strana věnovaná pozvánkám na akce, kterých je začátkem akademického roku tradičně mnoho.

Časopis jako vždy vychází také elektronicky. Stejně jako všechna předchozí čísla ho najdete v archivu na webu ZČU.

Tak příjemné čtení!

Galerie


Celouniverzitní

Pavel KORELUS

15. 09. 2022