Vyšlo jarní číslo časopisu Info.zcu

Vybíráme z časopisu Info.zcu

V označených stojanech v budovách fakult a také online si můžete přečíst nové číslo časopisu Západočeské univerzity v Plzni. Je to zároveň jeho poslední tištěné číslo, ale o zprávy ze ZČU nepřijdete.

V označených stojanech v budovách všech fakult Západočeské univerzity se objevilo nové číslo časopisu Info.zcu. Nepřehlédnete je díky zelené jarní barvě klopy a také díky portrétu nového rektora ZČU Miroslava Lávičky, který láká na obsah uvnitř. V časopisu totiž najdete nejen představení nového vedení univerzity, jež nastoupilo na začátku tohoto měsíce, ale právě i rozhovor s novým rektorem. Jak si představoval svůj první den ve funkci a jak si představuje první rok? Na co se těší a co bude jeho nejdůležitější úkol? I to se z rozhovoru dozvíte.

V časopisu nechybí klasické rubriky - hlavní článek s titulkem Tady ZČU, jak vám můžeme pomoci? představuje užitečné nápady, které v posledních měsících vznikly v hlavách našich studentek, studentů, vědců i vědkyň. V rubrice Poznejte nás představujeme nově přestěhovanou kancelář International Office, v rubrice Projekt ZČU program LevelUp, Osobností tohoto čísla je naše absolventka a bývalá zaměstnankyně Tereza Svášková, která je od loňského července ředitelkou Českého centra v Káhiře, samozřejmostí jsou rubriky plné krátkých zpráv z celé ZČU, studentských příspěvků nebo pozvánek.

Časopis jako vždy vychází také elektronicky. Stejně jako všechna předchozí čísla ho najdete v archivu na webu ZČU.

Jarní číslo Info.zcu je zároveň jeho posledním tištěným číslem, ale o pestré zprávy ze ZČU nepřijdete, jen dostanou trochu jinou podobu. Budete se s nimi setkávat tady, na webu info.zcu.cz, který čekají změny.

Tak příjemné čtení!

Galerie


Celouniverzitní

Pavel KORELUS

30. 03. 2023