Jarní piknik v kampusu

10. května, 16:00

kampus ZČU, Bory

Studující Veřejnost Zaměstnanci

Jídlo, pití, sport, hudba... Zábava. Přijďte si užít odpoledne, podvečer a večer v kampusu Západočeské univerzity

Určeno pro: studující, zaměstnanci, veřejnost
Více informací na https://www.kts.zcu.cz/Sportovni_akce/Beh_campusem/prihlasky/

Jarní piknik v kampusu opět spojí několik osvědčených událostí tak, aby pobavil studentky, studenty, zaměstnance i zaměstnankyně ZČU a také veřejnost, ať už si zábavu představují jako konzumaci dobrého jídla a pití při poslechu hudby, jako sport, jako příjemné posezení nebo třeba jako kombinaci všeho zmíněného.

Sportovní aktivity zajistí katedra tělesné výchovy a sportu Fakulty strojní. Chystá například oblíbený štafetový běh dvoučlenných týmů okolo kampusu v délce 1 km. Registrovat se lze na webu KTS, přičemž prvních 50 přihlášených dvojic má nárok na pivo zdarma.
V režii katedry budou i další sportovní disciplíny, jež bude možné během pikniku vyzkoušet, například slackline, bouldering, kanjam, cubb, golf, nebo teqball.

O hudbu se postarají studentské kapely Skotační kulomet, Polar Opposites a Peelers (vítěz festivalu Riversound 2022), pivo bude čepovat potulný pivovar Študák. Chybět nebude ani nealko pití, klobásy a hermelín se budou opět grilovat nejen na schodech menzy, ale v kampusu budou také ohniště, na nichž si příchozí mohou připravit své vlastní potraviny, které si donesou. K dotvoření piknikové atmosféry doporučujeme také přinést si deky na posezení na trávníku.

Správa kolejí a menz bude na schodech menzy grilovat od 15:45 do 19:00 hodin, zaplatíte JIS kartou, platební kartou nebo hotově. Kavárna v Univerzitní knihovně bude během pikniku otevřena cca do 17:30 hodin.

Součástí pikniku bude i odpočinková zóna Univerzitní knihovny, která se ptá: "Víte, jaký je rozdíl mezi labyrintem a bludištěm? Zatímco v bludišti studia vás čekají různé slepé uličky a jiné záludnosti, labyrintem vede vždy jen jedna správná cesta. Přijďte si takový vyřešit do odpočinkové zóny Univerzitní knihovny a vyhrajte snídani pro dva v naší kavárně! A pokud chcete úplný relax, máme deky, knihy ke čtení, deskové hry a malé občerstvení pro všechny přímo na místě!"

Spoluorganizátorem akce je studentská organizace ELSA.

Program:

• 14:00 - 16:00 Výdej startovních čísel – budova KTS
  • 16:00 - Zahájení akce
  • 16:15 - Zahájení štafetového běhu
  • 17:15 - Vyhlášení výsledků sportovních soutěží: štafetový běh, O pohár rektora, Měsíční vytrvalec
  • 18:00 - Polar Opposites
  • 19:15 - Peelers
  • 20:30 - Skotační kulomet
  • 21:30 - Ukončení akce

Pavel KORELUS

10. 05. 2023, 16:00

06  -  07 Květen