Memorandum mezi Národní centrálou proti organizovanému zločinu a Fakultou právnickou

Spolupráce Univerzita

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) služby kriminální policie a Fakulta právnická Západočeské univerzity v Plzni uzavřely memorandum o spolupráci.

Memorandum o vzájemné spolupráci podepsali ve středu 26. dubna ředitel Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) služby kriminální policie Jiří Mazánek a děkan Fakulty právnické Západočeské univerzity v Plzni Stanislav Balík.

Účelem memoranda je vytvoření podmínek pro vzájemnou spolupráci stran ve vědecko-výzkumné oblasti a v oblasti celoživotního profesního vzdělávání. Strany si od memoranda slibují zabezpečení odborného růstu studujících a pracovníků Fakulty právnické na straně jedné a příslušníků a zaměstnanců Policie České republiky zařazených v NCOZ na straně druhé. Mezi související aktivity by tak měly mimo jiné patřit stáže studentů Fakulty právnické na pracovištích NCOZ či přednášky pracovníků NCOZ na Fakultě právnické.

Fakulta právnická

Vilém Knoll