Jarní soustředění VŠ pedagogiky

23  -  16 May - June

23. května - 16. června

Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Výukové období v letním semestru se chýlí ke konci, nastává tak ideální čas na jarní soustředění vysokoškolské pedagogiky, na které vás zve tým PEDADESK. Na konec května a první polovinu června jsme pro vás připravili celkem sedm dvou až tříhodinových kurzů a workshopů.

Vstup: zdarma
Určeno pro: akademické pracovníky ZČU
Kontakt: Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, 377631910
Více informací na https://czv.zcu.cz/jarni-soustredeni-vs-pedagogiky/

Formy blended learningu a hybridní výuky a Flexibilní formy celoživotního vzdělávání představí Lucie Rohlíková, která působí na Západočeské univerzitě v Plzni již řadu let a dlouhodobě se věnuje vzdělávání učitelů všech typů škol a lektorů dalšího vzdělávání.  Alena Lochmannová, proděkanka Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni, představí v kurzu Vizualizace a sketchnoting v prezentaci interaktivní formou vizuální techniky v prezentaci. V nabídce jsou také kurzy vedené externími lektory. Klíčové myšlenky a principy formativního hodnocení a Formativní hodnocení – kritéria a formativně hodnotící výroky se zájemci probere opět interaktivní formou Zuzana Kročáková a Ingrid Procházková, lektorky z Centra rozvoje kompetencí Masarykovy univerzity.  A Jak aktivizovat studující skrz volbu metod a zpětnou vazbu? a Jak si udělat plán semestru a připravit jednotlivé lekce, aby to dávalo smysl? poradí a vysvětlí zájemcům o tuto tematiku Petr Sucháček rovněž z CERPEK MUNI.

Rozhodně je z čeho vybírat, tak neváhejte a přijďte si rozšířit své pedagogické obzory.

Těšíme se na setkání s vámi.

Odbor celoživotního vzdělávání

Helena Hasnedlová