Fakulta zdravotnických studií hostila zástupce zdravotnických a lékařských fakult z celé ČR

Zasedání Asociace vysokoškolských vzdělavatelů nelékařských zdravotnických profesí v ČR proběhlo 8. listopadu v plzeňském Parkhotelu.

Na zasedání předsednictva a následně Pléna Asociace vysokoškolských vzdělavatelů nelékařských zdravotnických profesí v ČR se mimo jiné diskutovalo o Novele zákona 96/2004 o nelékařích či novele VŠ zákona. Přítomní byli také informováni o založení Spolku vysokoškolsky vzdělaných sester (nepolitické, dobrovolné, registrované neziskové sdružení vysokoškolsky vzdělaných sester a vysokoškolských studentů ošetřovatelství s vlastní právní subjektivitou). Více informací najdete na webu Spolku vysokoškolsky vzdělaných sester.

Fakulta zdravotnických studií

Lenka Krejčí

09.11.16

Senioři cvičili paměť