Tradiční výstava klauzurních prací startuje již v pondělí

Výstava více jak šesti set studentů fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, Klauzury I/17, se otevírá v pondělí 30. ledna a ke zhlédnutí bude až do 15. února v budově fakulty.

Všechny bakalářské i magisterské obory představí výsledky samostatných klauzurních úkolů. Přiblížena bude náplň a úroveň studentů všech ateliérů - mediální a didaktická ilustrace, komiks a ilustrace pro děti, kniha a tvarování papíru, grafický design, vizuální komunikace, ilustrace a grafika, malba, animovaná a interaktivní tvorba, multimédia, nová média, intermédia, užitá fotografie, socha a prostor, keramika, design oděvu, design obuvi a módních doplňků, průmyslový design, produktový design, interiérový design a design kovu a šperku.

Výstava je vhodná nejen pro milovníky umění, ale i pro zájemce o studium na Sutnarce nebo zaměstnavatele hledající odborné pracovníky ze zmíněných oborů.

Výstavu je možné navštívit každý všední den od 8 do 20 hodin. Upozorňujeme návštěvníky, že v prvním týdnu (30.1. - 2.2.) budou zároveň v prostorách výstavy probíhat klauzurní postupové zkoušky, a proto berte ohled na studenty a jejich zkušební komise.


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

Kateřina Martínková

23.01.17


Prestižní ocenění Evropské ženy v podnikání putuje do Plzně


Fakulta ekonomická

229

07.08.17


Český satelit má za sebou prvních dvě stě přeletů nad řídicím střediskem


Fakulta elektrotechnická

58

27.07.17


Studetni strojní fakulty absolvovali letní jadernou školu na Ukrajině


Fakulta strojní

44

25.07.17