V rámci projektu Zdravé společenství proběhlo měření fitness ukazatelů

Na začátku prosince zorganizovala katedra tělesné a sportovní výchovy pedagogické fakulty měřením fitness ukazatelů, jejíž součástí bylo proškolení více než dvě desítky volontérů, studentů KTV FPE.

Celodenní akce, nad kterou převzal záštitu děkan pedagogické fakulty Miroslav Randa, se zúčastnili žáci ze tří speciálních škol v Plzni a okolí. Celkem dorazilo 32 dětí, z toho 17 dětí z oddílu Speciální olympiády Spirála při KTV FPE a z organizace Procit, z.s. Program proběhl i za účasti zastupitelů městského obvodu Plzeň 1 Ireny Vítovcové a Tomáše Kotory, vedoucího katedry KTV Jaromír Votíka, Věry Knappové a prezidentky SO pro ČR Hany Válkové.

Věra Knappová

Oslavující Fakulta pedagogická ocenila významné pracovníky

Univerzita Zaměstnanci

05. 12. 2018