Dana Brabcová z pedagogické fakulty se zařadila mezi laureáty ceny Jana Marca Marci

Článek Dany Brabcové získal cenu Jana Marca Marci, jejíž smyslem je podpořit a ocenit autory věnující se oblasti epileptologie.

Česká liga proti epilepsii udělila Daně Brabcové cenu Jana Marca Marci za rok 2015. Smyslem této ceny je podpořit a ocenit publikační aktivitu v oblasti epileptologie na dobré mezinárodní úrovni. Oceněný článek s názvem Effect of learning disabilities on academic self-concept in children with epilepsy and on their quality of life byl publikován v mezinárodním časopise Research in Developmental Disabilities s impakt faktorem 1,877.

Brabcová, D., Zárubová, J., Kohout, J., Jošt, J., Kršek, P. (2015). Effect of learning disabilities on academic self-concept in children with epilepsy and on their quality of life. Research in Developmental Disabilities, 45-46:120-128.

Jan BAŤKO

01.02.17

Volební zpravodajství přiblížily studentům přední osobnosti České televize

12.04.17

Jak vypadá inkluzivní vzdělávání v praxi?

14.04.17

Nakoupit designové kousky můžete i na jaře

24.04.17