Operní role absolventky pedagogické fakulty byla uvedena v knize nejhodnotnějších hudebních počinů

Absolventka a pedagožka KHK FPE Lucie Hilscherová se za svůj výkon v náročné opěře Aloise Háby Nová země dostala do knihy Kdo umí, učí, která obsahuje 10 nejhodnotnějších hudebních počinů za posledních 5 let.
Knihu vydala centrála Registru uměleckých výstupů (RUV), která vybírala na základě anonymní ankety mezi koordinátory RUV jednotlivých škol. V obrovské konkurenci výstupů z AMU v Praze, JAMU v Brně a dalších vysokých škol z celé ČR byla do první desítky vybrána právě Lucie Hilscherová za roli v opeře Aloise Háby Nová země.

Lenka Benediktová

16.02.17

Studenti univerzity v říjnu opět ochutnají pivo uvařené rektorem

04.09.18