Peter Besl z Univerzity v Řezně bude přednášet na filozofické fakultě

Katedra germanistiky a slavistiky filozofické fakulty pořádá již třetí přednášku zahraničního hosta v tomto semestru. V pondělí 27. března hostí Petera Besla, který bude hovořit o formální i jazykové výstavbě televizních interviewů z oblasti politiky.
Přednáška s názvem s názvem Frage- und Antwortstrukturen in politischen Fernsehinterviews se koná 27. března od 16.40 v prostorách Německé knihovny SVK PK na náměstí Republiky 12 a je podporována programem Evropská územní spolupráce Česká republika-Svobodný stát Bavorsko 2014-2020/Europäische territoriale Zusammenarbeit Freistaat Bayern-Tschechische Republik 2014-2020.

Případné dotazy zodpoví Marina Wagnerová z katedry germanistiky a slavistiky FF (mwagnero@kgs.zcu.cz).

Fakulta filozofická

Helena Horová

17.03.17

Článek studentky historických věd o československé emigraci získal ocenění v prestižní soutěži