Univerzita tančila

V pátek 24. března se konal 26. reprezentační ples Západočeské univerzity v Plzni. Přinášíme fotografické ohlédnutí za letošní společenskou událostí.
Příjemný večer se nesl v duchu tance a hudby, o níž se postaral taneční orchestr Miroslava Novotného. Program plesu doplnilo vystoupení řady umělců. Předtančení se odehrálo v režii skupiny Storm Ballet, vzápětí mohli diváci zhlédnout vystoupení stepařů či ukázky latinskoamerických a standardních tanců. Půlnoční vystoupení letos zajistila exkluzivní dvojice hostů - herečka a zpěvačka Anna Fialová a velice talentovaná mladá plzeňská tanečnice Anna Palková. Po půlnoci pak  návštěvníky překvapila magická light show v provedení nového cirkusu, spolku Žongléros Ansámbl.

Kateřina MODRÁ

26.03.17

V sobotu se volí nový král Majáles

Studentské organizace