Jaká je Afrika snů a skutečností po 70 letech?

V dubnu 2017 uplyne 70 let od legendární cesty dvojice Hanzelka - Zikmund do Afriky a Ameriky. Jak se za tuto dobu změnil černý kontinent představí diskusní fórum, které se koná 19. dubna od 15 hodin v prostorách plzeňské radnice.
Fakulta ekonomická a filozofická pořádají diskuzní fórum, které chce nejen připomenout cestu plzeňského rodáka Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky do Afriky, ale také poukázat na změny, které se od té doby v Africe odehrály. Vedle diskuzního fóra čeká na návštěvníky výstava fotografií, která se posléze přesune na africký kontinent, kde bude vystavena na některých českých zastupitelských úřadech.

Kateřina MODRÁ

12.04.17

Přednáška představila nejnovější trendy ve fotoelektronové spektroskopii a mikroskopii

Nové technologie - Výzkumné centrum