Fakulta filozofická přivítala hosty z Ruské federace

Zástupci fakulty filozofické, katedry germanistiky a slavistiky, katedry politologie a mezinárodních vztahů a katedry antropologie se 11. dubna setkali s děkanem moskevské univerzity J.L.Svorcovem a generálním konzulem Ruské federace v ČR Michailem Leděněvem.
Na společném setkání se všichni přítomní dohodli na vzájemné spolupráci a poté se v posluchárně SP 319 uskutečnila přednáška děkana fakulty  mezinárodní žurnalistiky moskevské vysoké školy MGIMO Jaroslava Lvoviče Skvorcova s názvem Obraz Ruska v západoevropských sdělovacích prostředcích a obraz západní Evropy v ruských sdělovacích prostředcích: je obraz v zrcadle pokřivený? Přednáška proběhla v anglickém jazyce a setkala se s velkým zájmem studentů.

Fakulta filozofická

Helena Horová

20.04.17

Hiroko Matsushita vystavuje v Galerii Ladislava Sutnara