Pedagogové Mikoláš Axmann a Renáta Fučíková získali ceny za ilustraci

Konec dubna se na Sutnarce nese ve znamení úspěchů pedagogů.

Mikoláš Axmann získal Cenu SČUG Hollar za ilustraci k Autorskému výběru veršů z Knihy Kazatel z Bible kralické. Verše jsou tištěné na plátnech technikou imprimé-touché a spolu s ostatními knihami bude k nahlédnutí do 28. května na výstavě v letohrádku Hvězda v Praze. Přehlídku organizuje každoročně Památník národního písemnictví ve spolupráci s Ministerstvem kultury České republiky.

Svou osmou Zlatou stuhu získala Renáta Fučíková za svou knihu Shakespeare - 12 převyprávěných her v historických souvislostech. Kniha věnovaná dílu Williama Shakespeara, od jehož narození uplyne letos 400 let, představuje v chronologickém pořadí dvanáct jeho dramat a přibližuje i jejich inspirační zdroje a okolnosti jejich vzniku.

Kateřina Martínková

27.04.17

ELSA Plzeň nahlédla s plukovníkem Dvořákem do kriminalistiky 21. století

Studentské organizace