Studenti besedovali s generálním konzulem Ruské federace

Na katedře ruského a francouzského jazyka se ve středu 17. května konala zajímavá beseda s generálním konzulem Ruské federace Kyrilem Popovem na téma současné česko - ruské vztahy.
Besedy se zúčastnili studenti 2. a 3. ročníku bakalářského programu oboru ruský jazyk a studenti filozofické fakulty mezinárodní vztahy – ruská studia. Po úvodním slovu pana Popova následovala velmi živá diskuse, z níž bylo patrné, že studenty tato problematika velmi zajímá.

Lenka Benediktová

25.05.17

Univerzitní knihovna zve na seminář o publikování ve světových odborných časopisech

Univerzitní knihovna