Studentský tým představí již čtvrtý vůz Formula Student

V pátek 30. června od 17 hodin proběhne v budově výzkumného centra NTIS slavnostní představení již čtvrtého vozu Formula Student, studentského týmu Západočeské univerzity v Plzni Racing Team Pilsen.

Formula student (či Formula SAE) je mezinárodní soutěž pořádaná organizací SAE International, které se účastní přes 550 technických univerzit z celého světa a má tradici již od roku 1979, kdy se konal první závod v USA. Tým složený ze studentů dané univerzity má za úkol postavit monopost formulového typu podle pravidel soutěže pro daný rok. Výzkumné centrum Nové technologie pro informační společnost patří mezi silné partnery tohoto projektu.

Fakulta aplikovaných věd

Radek Kottner

26. 06. 2017

FAV nabízí nově akreditované studijní programy v tradičních oblastech, ale i novinky