Máte nápad na podnikání? Pátá BoostUp Night čeká na vás

BoostUp Soutěž Studující

Podnikatelský inovační klub Západočeské univerzity BoostUP otevírá registraci do oblíbené studentské podnikatelské soutěže BoostUp Night vol.5.

Studentky a studenti, kterým je méně než 30 let, mají zajímavý podnikatelský projekt a nebojí se poměřit síly s ostatními, se mohou přihlásit do pátého ročníku BoostUP night a posunout své podnikání o další krok dopředu.

Soutěže se může zúčastnit maximálně šest projektů, které je třeba registrovat online.

O co se hraje?

• o prestiž
  • o finanční výhru 37 000 Kč
  • o poradenské služby od partnerů akce

Soutěž BoostUp Night vol.5. a vyhlášení výsledků proběhne již tradičně v Papírně Plzeň 14. listopadu od 18:00. Akce je otevřená široké veřejnosti a je zdarma. Kdokoliv tak může přijít podpořit jakýkoliv projekt nebo se jen dozvědět, co je ve startupovém prostředí nového.

Vloni zvítězil projekt BB Control Tomáše Bedřicha a Vojty Bohmana. Kdo bude nejlepší letos?

Více informací na webu akce.

Pavel KORELUS

25. 09. 2023