Artcamp představí práce studentů na tradiční páteční výstavě

19  -  19 Červenec

19. července, 14:00 - 19. července, 15:30

International Veřejnost Výstava

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara zve na výstavu prací studentů letního Artcampu. V pátek 19. července od 14:00 do 15:30 hodin představí pestrou škálu uměleckých děl vytvořených během jediného týdne.

Kontakt: Lenka Kodýtková (lkody@fdu.zcu.cz)

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara zve veřejnost na jedinečnou výstavu, která uzavře druhý týden letního Artcampu. Tato krátkodobá, ale obsáhlá prezentace studentských prací se uskuteční v pátek 19. července od 14:00 do 15:30 hodin v prostorách fakulty (Univerzitní 28).

Návštěvníci budou mít možnost zhlédnout pestrou škálu uměleckých děl a projektů vytvořených během pouhého jednoho týdne. „Studenti se těší na prezentaci výsledků, aby si mohli udělat zhodnocení týdne, podívat se, co vytvořili ostatní a pozvat i rodiny a přátele. Pro řadu z nich je to první výstava,“ říká provozní ředitelka ArtCampu Lenka Kodýtková.

Výstava představí výsledky z široké škály uměleckých a designových oborů, zahrnujících jak tradiční techniky, tak moderní digitální tvorbu – od animace a fotografii přes grafický design a ilustraci až po sochařství a japonskou kaligrafii.

Tato událost nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do tvůrčího procesu studentů a obdivovat jejich rychlý pokrok během intenzivního týdenního kurzu. Výstava je otevřena široké veřejnosti a vstup je zdarma.

Další prezentace prací studentů se bude konat následující pátek 26. července ve stejný čas. Tato závěrečná výstava představí práce studentů z posledního artcampového týdne, čímž vyvrcholí celý doprovodný program mezinárodní letní školy ArtCamp.

Nenechte si ujít tuto krátkou, ale působivou přehlídku mladých talentů a jejich čerstvě nabytých dovedností.

Foto Polina Maliuk

Foto Klára Dziadkiewiczová

Monika Bechná

19. 07. 2024, 14:00