Pomozte s pátráním po odcizeném motocyklu studenta FEL. Byl součástí jeho dizertační práce

Studující Univerzita Veřejnost

Student Fakulty elektrotechnické ZČU přišel o elektrický motocykl RFN Apollo, který mu minulý týden někdo ukradl přímo před fakultou. Tento motocykl, registrační značky EL 48DL, hrál klíčovou roli v jeho disertační práci zaměřené na vývoj vícefázových pohonů a sběr dat.

Vážení studující, kolegové a veřejnosti,

obracíme se na vás s prosbou o pomoc při hledání odcizeného elektrického motocyklu, který zmizel včera kolem třetí hodiny odpoledne před budovou Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni. Motocykl RFN Apollo, registrační značky EL 48DL (VIN: L08P10T04P1000248), vyrobený v roce 2023, je nejen unikátní, ale také nezbytný pro disertační práci jednoho z našich studentů, který ho využíval k výzkumu vícefázových pohonů a sběru dat.

Motocykl byl naposledy spatřen u Boleveckých rybníků. Krádež již řeší policie, ale jakákoli pomoc od veřejnosti je velmi vítaná. Pokud byste měli jakékoli informace o pohybu této motorky, neváhejte prosím kontaktovat buď policii, nebo přímo majitele na telefonním čísle 734 237 029.

Děkujeme za vaši spolupráci a prosíme o sdílení této výzvy.

Foto: Student Zdeněk

Petr Novák