Univerzita zve na seminář k tématu zajišťování kvality

Na čtvrtek 26. října připravila Západočeská univerzita seminář s názvem Quality Assurance, Quality Enhancement and Quality Culture: Examples from European Universities.

Seminář se uskuteční se od 13 do 17:30 hodin v plzeňském Parkhotelu. Téma zajišťování kvality je aktuální zejména v souvislosti s aplikací novely vysokoškolského zákona, přípravou jednotlivých škol na nový systém akreditací a diskusí o institucionální akreditaci.

Přijďte se seznámit se zkušenostmi a pohledy expertů na dané téma z významných evropských univerzit - z belgické Ghent University a britské Nottingham Trent University! Podrobný program semináře najdete ZDE.

Ať už jste v akademickém prostředí v jakékoliv roli a pozici, bude pro vás seminář přínosem, neboť prezentovaná témata se dříve či později dotknou každého.

Přihlaste se nejpozději do 24. října. Počet míst je omezen.

Šárka Stará

20.10.17

Inovátoři z celé republiky se poprvé setkají v Plzni. ZČU nebude chybět

21.11.17