Univerzita zve na seminář k tématu zajišťování kvality

Na čtvrtek 26. října připravila Západočeská univerzita seminář s názvem Quality Assurance, Quality Enhancement and Quality Culture: Examples from European Universities.

Seminář se uskuteční se od 13 do 17:30 hodin v plzeňském Parkhotelu. Téma zajišťování kvality je aktuální zejména v souvislosti s aplikací novely vysokoškolského zákona, přípravou jednotlivých škol na nový systém akreditací a diskusí o institucionální akreditaci.

Přijďte se seznámit se zkušenostmi a pohledy expertů na dané téma z významných evropských univerzit - z belgické Ghent University a britské Nottingham Trent University! Podrobný program semináře najdete ZDE.

Ať už jste v akademickém prostředí v jakékoliv roli a pozici, bude pro vás seminář přínosem, neboť prezentovaná témata se dříve či později dotknou každého.

Přihlaste se nejpozději do 24. října. Počet míst je omezen.

Šárka Stará

20.10.17

Na katedře filozofie vystoupí profesor Hamid Ekbia

Fakulta filozofická