Oceněný profesor Jaroslav Šesták z výzkumného centra Nové technologie vystoupí v pořadu ČRo Plzeň

Významný fyzik a chemik Jaroslav Šesták z výzkumného centra Nové technologie Západočeské univerzity v Plzni převzal 28. října od prezidenta České republiky medaili Za zásluhy. V úterý 14. listopadu o své práci pohovoří ve vysílání Českého rozhlasu Plzeň.

Od 11:10 hod. bude Šesták hostem pořadu Náš host. Ten, kdo si vysílání nestihne naladit živě, si může povídání s oceněným vědcem poslechnout později z archivu Českého rozhlasu.

Profesor Jaroslav Šesták (1938) z výzkumného centra Nové technologieZápadočeské univerzity v Plzni převzal v sobotu 28. října medaili Za zásluhy I. stupně, za zásluhy o stát v oblasti vědy a školství.

Nové technologie - Výzkumné centrum

Blanka BRABENCOVÁ

13.11.17

Designéři předvedou na plzeňském Design Weeku model Škody Fabie crossover