Největší krajskou debatu kandidátů na prezidenta pořádá Akademický spolek studentů politických věd

Akce proběhne v úterý 28. listopadu v posluchárně Západočeské univerzity v Plzni v Jungmannově ulici.

Příchozí budou mít jedinečnou příležitost nejen vidět všechny kandidáty na jednom místě, ale také jim položit vlastní otázky. Po úvodním představení sebe a svých vizí, na něž bude mít každý z kandidátů jednu minutu, budou následovat dotazy moderátora a následně také diváků. Celou debatou bude provázet Přemysl Rosůlek z katedry politologie a mezinárodních vztahů filozofické fakulty.

Debaty se vyjma stávajícího prezidenta Miloše Zeman zúčastní všichni adepti na post hlavy státu, jmenovitě Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Petr Hannig, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek.

Diskuse se koná 28. listopadu od 17 hodin v Jungmannově ulici 1, aula JJ 221. Aktuální informace o konané debatě je možné sledovat na facebooku.

Akademický spolek studentů politických věd v Plzni debatu pořádá ve spolupráci s Mladými konzervativci Plzeň. Spolupořadateli je dále katedra politologie a mezinárodních vztahů FF ZČU a občanská internetová hra Prezident 21, již realizoval Institut pro Demokracii 21.

Celouniverzitní

Hana PRAŽÁKOVÁ

20.11.17


Partnerství mezi ZČU a Plzeňským Prazdrojem pokračuje


Celouniverzitní

235

27.02.18


Sládek Václav Berka prozradí tajemství piva Pilsner Urquell


Studentské organizace

44

01.03.18


František Koreš bude přednášet o sebeprezentaci české nižší šlechty v 16. a 17. století


Fakulta pedagogická

31

13.03.18