Reprezentační ples ZČU roztančí Leona Machálková

27. reprezentační ples Západočeské univerzity v Plzni se uskuteční v pátek 23. března od 20 hodin v Měšťanské besedě. Vstupenky jsou již v prodeji.

Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Leona Machálková, jež ze svého bohatého hudebního repertoáru může nabídnout muzikálové, popové, rockové i jazzové písně.

O taneční zahájení celého večera se postará se svým předtančením plzeňský Storm ballet, chybět nebudou ani oblíbené ukázky klasických, standardních a latinsko-amerických a tanců. Zábavnou část večera obstará vystoupení skupiny Žongléros Ansámbl. Příchozí se mohou těšit také na videoprojekci z dílny ateliéru Multimédií Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Vstupenky jsou v prodeji v kanceláři Stavovské unie studentů ZČU, Riegrova 17, v Informačním centru města Plzně na náměstí Republiky, v kampusu ZČU na Borech v budově CIV u p. Šlosarové (místnost UI 125) nebo online na webu Měšťanské besedy, kde si zájemci mohou vybrat místa k sezení za 360 nebo 280 korun či ke stání za 190 Kč.

Hana PRAŽÁKOVÁ

Slavnostní koncert připomněl výročí pedagogické fakulty i Československa

Koncert Univerzita Veřejnost

03. 12. 2018

Kýblu akademické krve je 25 let

Spolupráce Studenti

Fakulta ekonomická

05. 12. 2018

International Day 2018 je tady!

Festival Konference Studium

Zahraniční vztahy