23. plzeňský business kotel bude patřit copywritingu

Další z řady diskusních a networkingových setkání plzeňských podnikatelů, startupistů a studentů se zájmem o podnikání proběhne 27. února od 17:30 hodin v DEPO2015.

Unikátní projekt s názvem Plzeňský business kotel ve spolupráci s Centrem podnikání Fakulty ekonomické ZČU v Plzni tentokrát zve na večer věnovaný copywritingu.

Na přednáškách se příchozí dozvědí, jak se prezentovat v online světě, co je copywriting a co naopak není. Ani tentokrát nebudou chybět odborné konzultace s řečníky, kteří účastníkům například poradí, jak vyhodnocovat úspěšnost své práce, či nabídnou doporučení pro začínající copywritery.

Řečníky budou copywriter, kreativec, podnikatel a písňový textař Pavel Šenkapoun, dále copywriter, idea maker a UX designer Daniel Klečka, který nyní působí v plzeňské digitální agentuře, kde kromě práce pro klienty vede samostatný projekt Obsah na dosah, a Martina Žilková. Ta se věnuje online obsahovým strategiím pro menší značky, klade důraz na správné využívání kreativy, analytických nástrojů a soustavné budování vztahu se zákazníky.

Vstupné činí 200 korun, pro studenty 150 Kč. Podrobnější informace uvádějí organizátoři na svém facebooku.

Galerie


Fakulta ekonomická

Hana PRAŽÁKOVÁ

22.02.18


Národní konference transferu umožnila intenzivní výměnu zkušeností


Celouniverzitní

97

14.06.18


Letní škola virtuální reality naučí, jak si udělat vlastní hru


Fakulta strojní

47

11.06.18


Mezi vystavovateli na Veletrhu vědy je i ZČU


Celouniverzitní

232

06.06.18