Katedra hudební kultury zve na koncert ke 100. výročí československé státnosti

Dívčí akademický sbor a Plzeňský akademický sbor vystoupí ve středu 25. dubna v 17 hodin v Západočeské galerii Masné krámy. Na programu budou úpravy českých lidových písní a skladby jimi inspirované.

Jako sólisté se předsaví studenti a studentky katedry hudební kultury Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. O klavírní doprovod se postará Věra Müllerová. Posluchači se mohou těšit například na písně a skladby Děvče z Moravy (B. Martinů), Les filles de Cadix (L.Delibes), Caro nome (árie Gildy z opery Rigoletto - G. Verdi).

Akademické sbory pod vedením Daniely Mandysové a Romany Feiferlíkové zazpívají písně Děvče v háji (A. Dvořák), Okolo Frýdku cestička (J. Hanuš) či Což se mně, má milá (J. Krček).

24. 04. 2018

Fakulta pedagogická propojuje školy v západních Čechách se svými studenty a absolventy

Absolventi Studenti Tisková zpráva

27. 05. 2020