Fakulta zdravotnických studií slaví desáté narozeniny

Deset let existence Fakulty zdravotnických studií si můžete po celý červenec připomenout venkovní výstavou umístěnou před Studijní a vědeckou knihovnou Plzeňského kraje.
Výstava velkoformátových fotografií představuje nejen jednotlivé studijní obory, studenty, ale také nejvýznamnější partnery fakulty. Fakulta zdravotnických studií vznikla v roce 2008 z původní první vysoké školy neuniverzitního typu v České republice, která nesla jméno Vysoká škola v Plzni, o.p.s. Za deset let své existence se může pochlubit 2226 úspěšnými absolventy. Další akce oslav výročí se chystají na podzim letošního roku.

Fakulta zdravotnických studií

Kateřina MODRÁ

09. 07. 2018

Fakulta strojní ZČU sbírala ocenění na 8. mezinárodní letní jaderné škole na Ukrajině