Plzeňskou kartu si nově můžete dobít také na Západočeské univerzitě

Na přepážce Helpdesku pořídí studenti i zaměstnanci ZČU časové předplatné nebo peníze do elektronické peněženky.
Plzeňské městské dopravní podniky otevřely v pondělí 10. září nové dobíjecí místo Plzeňské karty. Slouží především studentům a zaměstnancům Západočeské univerzity, kteří ho najdou přímo v areálu kampusu na Borech. S kartami mohou chodit na přepážku HelpDesku (místnost UI205) v prostorách Centra informatizace a výpočetní techniky.

Dobíjecí místo má otevřeno od pondělí do pátku mezi 9. a 17. hodinou.

Na přepážce lze dobíjet časové předplatné kupónů, převádět peníze na elektronickou hotovost do elektronické peněženky a také pořídit a potvrzovat Žákovské průkazy. "Možnost platby je pouze platební kartou," informovaly dopravní podniky.

Pavel KORELUS

10.09.18

ZČU pomáhá vyvíjet turbíny budoucnosti. V září se zúčastní konference Turbomachines 2018

Fakulta strojní