Plzeňskou kartu si nově můžete dobít také na Západočeské univerzitě

Na přepážce Helpdesku pořídí studenti i zaměstnanci ZČU časové předplatné nebo peníze do elektronické peněženky.
Plzeňské městské dopravní podniky otevřely v pondělí 10. září nové dobíjecí místo Plzeňské karty. Slouží především studentům a zaměstnancům Západočeské univerzity, kteří ho najdou přímo v areálu kampusu na Borech. S kartami mohou chodit na přepážku HelpDesku (místnost UI205) v prostorách Centra informatizace a výpočetní techniky.

Dobíjecí místo má otevřeno od pondělí do pátku mezi 8. a 15. hodinou.

Na přepážce lze dobíjet časové předplatné kupónů a převádět peníze na elektronickou hotovost do elektronické peněženky. "Možnost platby je pouze platební kartou," informovaly dopravní podniky.

Pavel KORELUS

10. 09. 2018

Tradiční spolupráce mezi Fakultou elektrotechnickou ZČU a OTH Regensburg pokračuje

Seminář Spolupráce Studium