Plzeňskou kartu si nově můžete dobít také na Západočeské univerzitě

Na přepážce Helpdesku pořídí studenti i zaměstnanci ZČU časové předplatné nebo peníze do elektronické peněženky.
Plzeňské městské dopravní podniky otevřely v pondělí 10. září nové dobíjecí místo Plzeňské karty. Slouží především studentům a zaměstnancům Západočeské univerzity, kteří ho najdou přímo v areálu kampusu na Borech. S kartami mohou chodit na přepážku HelpDesku (místnost UI205) v prostorách Centra informatizace a výpočetní techniky.

Dobíjecí místo má otevřeno od pondělí do pátku mezi 8. a 15. hodinou.

Na přepážce lze dobíjet časové předplatné kupónů a převádět peníze na elektronickou hotovost do elektronické peněženky. "Možnost platby je pouze platební kartou," informovaly dopravní podniky.

Pavel KORELUS

10. 09. 2018

Projekt Peregrinus Silva Bohemica skončil, přeshraniční turistický průvodce je hotov

Spolupráce Univerzita Úspěchy