Nejen hokejový kouč Marian Jelínek bude přednášet na ZČU

Úspěšný trenér hokejového týmu i Jaromíra Jágra a mentální kouč tenistky Karolíny Plíškové promluví o motivaci v době blahobytu.

Motivace v době blahobytu je název přednášky, kterou na čtvrtek 8. listopadu chystá Celoživotní a distanční vzdělávání ZČU. Hovořit bude Marian Jelínek, úspěšný hokejový trenér, který se zajímá také o psychologii a filozofii a je také mentálním koučem.

Na přednášku zaměřenou na motivaci studentů  mohou přijít nejen zaměstnanci a studenti ZČU. Uskuteční se od 9.30 hodin v místnosti UV 115 a vstup je zdarma. Je třeba se pouze přihlásit.

Marian Jelínek je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie (věda, která zkoumá strukturu a funkci účelově zaměřených pohybových činností člověka a jejich rozvoj, kultivaci a účinky). V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul Mistrovství světa 2005 z Vídně, dva tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem nebo jako mentální kouč tenistky Karolíny Plíškové. Své zkušenosti z vrcholového sportu přenáší Marian Jelínek i do vrcholového byznysu v podobě koučinku, školení a přednášek.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

24. 10. 18


Po předehře v podobě bubble fotbalu teď sportovci Western Stars bojují v Barceloně

Sport Studenti Univerzita

Fakulta pedagogická

15. 11. 2018

Fakulta zdravotnických studií oslavila desáté výročí

Studenti Univerzita Zaměstnanci

Fakulta zdravotnických studií

02. 11. 2018

ZČU otevřela laboratoř pro internet věcí

Tisková zpráva Univerzita

Celouniverzitní

01. 11. 2018