Nejen hokejový kouč Marian Jelínek bude přednášet na ZČU

Úspěšný trenér hokejového týmu i Jaromíra Jágra a mentální kouč tenistky Karolíny Plíškové promluví o motivaci v době blahobytu.

Motivace v době blahobytu je název přednášky, kterou na čtvrtek 8. listopadu chystá Celoživotní a distanční vzdělávání ZČU. Hovořit bude Marian Jelínek, úspěšný hokejový trenér, který se zajímá také o psychologii a filozofii a je také mentálním koučem.

Na přednášku zaměřenou na motivaci studentů  mohou přijít nejen zaměstnanci a studenti ZČU. Uskuteční se od 9.30 hodin v místnosti UV 115 a vstup je zdarma. Je třeba se pouze přihlásit.

Marian Jelínek je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie (věda, která zkoumá strukturu a funkci účelově zaměřených pohybových činností člověka a jejich rozvoj, kultivaci a účinky). V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul Mistrovství světa 2005 z Vídně, dva tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem nebo jako mentální kouč tenistky Karolíny Plíškové. Své zkušenosti z vrcholového sportu přenáší Marian Jelínek i do vrcholového byznysu v podobě koučinku, školení a přednášek.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

24. 10. 2018


Hlasování rozhodlo o novém tričku Západočeské univerzity

Soutěž Studenti Univerzita

Celouniverzitní

13. 05. 2019

Z akademického šampionátu v požárním sportu přivezla výprava ZČU zlato a bronz

Tisková zpráva Univerzita Úspěchy

Celouniverzitní

06. 05. 2019

Student Sutnarky navrhl budku pro netopýry

Spolupráce Tisková zpráva Univerzita

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

07. 05. 2019