Info ZČU od listopadu v novém

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Čtyři hlavní rubriky a nové barevné štítky pomohou čtenářům orientovat se v článcích i pozvánkách.

Vážení čtenáři, s příchodem měsíce listopadu jsme spustili upravenou verzi portálu Info ZČU. Pro lepší orientaci ve zveřejňovaných článcích jsme zavedli především čtyři hlavní rubriky Události, Věda a výzkum, Studenti a Pozvánky, pomocí nichž si můžete zprávy filtrovat jedním kliknutím myši.

Další novinkou pro příjemnější pohyb po Infu jsou barevné štítky, které od dnešního dne budeme přiřazovat ke každému zveřejněnému článku. Co se nemění, je složení zpráv Infa – stále se budete setkávat s aktualitami ze ZČU i s praktickými informacemi pro studenty i zaměstnance.

Pavel KORELUS

01. 11. 2018

Západočeská univerzita chce podpořit tvůrce porcelánu a keramiky

Spolupráce Tisková zpráva Veřejnost